Prodej výrobků

Pokud budete mít o jakýkoliv z mých výrobků zájem, prosím spojte se se mnou přes kontaktní formulář.

úterý 25. března 2014

Věnečky jarní i nejarní

Tak konec se sladkým tvořením a pustila jsem se do něčeho po čem se nepřibírá. :-D 
Na počátku bylo možná slovo, ale u mě na počátku těchto věnečků byla myšlenka, kterak zpracovat zbytky látek, kterých mám doma spoustu. Patchwork mi nějak moc nejde, tak něco jiného. 
Látky jsem rozstříhala na proužky a umotala si z proužků kytičky. Návody na motání kytiček najdete na YOUTUBE. Odkaz na jeden z nich TADY. Já jenom postupně jak kytičku motám, tak ještě fixuji tavnou pistolí aby byla kytička pevná a nehrozilo její rozmotání. A jelikož nepoužívám stuhu se začištěnými oběma okraji, tak stříhám dvojitou šířku a podélně potom proužek přehnu a potom již začínám motat. Proužky stříhám od ruky. 
Věnečky jsou určené na prodej, takže pokud nemáte čas, chuť nebo trpělivost na motání spousty růžiček, můžete si je objednat na mém obchůdku na FLER, nebo si o ně napsat na lenka.jamall@gmail.com 
Postupně motám další růžičky a budu vkládat další věnečky. 
Jejich průměr je cca 30 cm a na každém věnečku je použito přes 70 růžiček. 
Mějte se moc a moc krásně.
A ještě jednou vám všem děkuji za krásné komentáře k dortům. Měla jsem z nich velikou radost. 
Lenka 
13 komentářů:

 1. Věnečky jsou moc pěkný, opravdu se povedly. Zaujaly mě ty růžičky, bezva nápad.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc. Do příspěvku jsem vložila odkaz na video na tvorbu růžiček. Přeji moc krásný a snad již opět sluníčkový den.
   Lenka

   Vymazat
 2. Leni ty jsou luxusní :) taky si musím umotat nějaký pro sebe.. ale musím přijít na to jak se motají ty růžičky. Měj se krásně pa M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Martinko moc děkuji. Do příspěvku jsem vložila odkaz na video na motání růžiček, tak jukni a doufám, že se Ti povedou a pochlubíš se. Lenka

   Vymazat
  2. Leni jakmile bude chvilka tak se na to podívám a pustím se do toho :)

   Vymazat
 3. ty jsou nádherné ten došeda je luxusní, elegantní. Ten se mi líbí moc. Musím ty růžičky zkusit, snad na to přijdu, jak se motají. Hezké dny a krásné tvoření přeji a díky za komentář u mne. Marcela

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marcelko moc děkuji. Určitě vyzkoušej. Vložila jsem do příspěvku odkaz na video na motání růžiček. Jinak jsem přebrala skříň a nastříhala proužky látek z manželových vyřazených košil. Takže půjdou dělat i recy věnečky. :-)
   Měj se moc a moc krásně. Lenka

   Vymazat
 4. No pááni, 70 růžiček, to musí dát práce:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ajko moc děkuji. Jojo dá to práci, ale stojí to za to. :-) Televize mě nebere a jde to přes den dělat i chvíli s dětmi, jelikož se u toho nemusí přemýšlet a stíhám odpovídat na spooooustu otázek a běhat na záchod otírat zadeček. :-D Měj se moc krásně Lenka

   Vymazat
 5. Leničko, jsou nádherné - jeden hezčí než druhý! Říkáš 70 na každém - úctyhodný výkon!
  Pohodový večer, Helena

  OdpovědětVymazat
 6. Leni prostě nádhera--skvělý nápad :o) Martina

  OdpovědětVymazat
 7. Leni, ty jedeš .... taky se na něj chystám, ze stužek .... už je mám nakoupené :) , to jsem stihla. No vidíš, teď mě napadlo, že si to vezmu dnes na noční, ať mám co dělat, když bude klid.
  Hezký den .... Věra

  OdpovědětVymazat
 8. Leni to jsou úžasné věnečky. Takové množství růžiček, to se ti o nich muselo i zdát :-) Měj se krásně Anny

  OdpovědětVymazat