Prodej výrobků

Pokud budete mít o jakýkoliv z mých výrobků zájem, prosím spojte se se mnou přes kontaktní formulář.

středa 25. září 2013

Kytičková výměna - dáreček pro mě i ode mě

Tak mám za sebou svoji první výměnu. Uspořádala jí Věrka a to naprosto skvěle. Moc děkuji. Vůbec jsem nevěděla co mám od takové výměny očekávat a co se očekává ode mě. No a mé pocity po ukončení jsou super. Hrozně jsem se těšila na dáreček a snad ještě víc jsem se těšila, až dorazí dáreček ode mě a budu znát reakci obdarované. 
Dáreček pro mě vyráběla Helenka. Přišel mi dnes poštou a udělal velikou radost. Věneček je naprosto suprový, v mých oblíbených barvičkách a už mi zdobí vchodové dveře. Helenka mi vlastně poslala dárky dva a ani o tom neví. Věneček byl zabalen do bublinkové folie, kterou okamžitě po rozbalení zabavili ti moji rarášci a zhruba na patnáct minut se zabavili bez hádek rvaček lupáním bublinek. :-D . Takže odpočinkovou čtvrthodinku, kdy jsem se mohla kochat Helenčiným dárečkem považuji za druhý dáreček. A ještě vám ukáži dáreček, který jsem tvořila pro Andrejku. Jelikož jsem se v poslední zamilovala do háčkování, tak jsem volila tuto techniku i pro výrobu dárečku. Andrejka mi psala, že má ráda modrou barvičku, ale nikam kromě koupelny se jí nehodí. Takže jsem polštářek vytvořila v krémové barvičce, aby šel umístit téměř kamkoliv. A abych potěšila i modrou barvičkou, tak vznikly, ještě dvě rádoby ozdobné žínky. 
 
Mějte se krásně a děkuji všem za návštěvu a milé komentíky. Lenka 


7 komentářů:

 1. Leni, krásný dáreček jsi dostala .... Helenka vybrala opravdu krásné podzimní barvičky.
  A chválím i dáreček, který jsi tvořila ty, ten polštářek je luxusní, barvičky přesně podle mého gusta.
  Hezký večer ... Věra

  OdpovědětVymazat
 2. Moooc krásná výměna. z obou stran. Právě také tvořím čtverečkový polštářek, růžovo bílý a hnedka dva, pro mé princezničky do pokojíčku v nové bytečku.tak doufám če se mi podačí tak hezky jako vám. Martina

  OdpovědětVymazat
 3. Leni, dárečky jsou opravdu úžasné, ten co jsi dělala ty i ten od Helenky.
  Obě jste velké šikulky. NÁDHERA!!! Měj se hezky Anny

  OdpovědětVymazat
 4. Věneček je překrásný a polštářek je bomba! Moc se Ti povedl!!! Pa, L.

  OdpovědětVymazat
 5. Leničko,tak jsem se nejdřív pobavila a moc zdravím tvé rarášky :o) a pak pokochala,protože při vší skromnosti musím uznat, že je na vaše dveře jako dělaný :o)
  I když vidím, že jsem nesla trochu sovy do Athén, protože háčkuješ nádherně - polštář i chňapky jsou fakt parádní!
  Moc tě zdravím, pa Helena

  OdpovědětVymazat
 6. moc moc krásné dárečky ! jste šikulky obě.
  krásný den přeji ajka

  OdpovědětVymazat